Klientské reference

Ing. Marek Beran - Construction manager

foto 1


Velmi kvalitní poradenství. Již dva roky jsem klientem p. Steiningera a mám jen samé klady. Profesionální a lidský přístup. Honza má velký přehled a snaží se opravdu pomáhat, nikoliv jen a pouze prodávat. Vsadil jsem na mladého poradce ​a vyplatilo se. Mohu doporučit. Jsem rád, že se dal na vlastní dráhu a těším se na další roky spolupráce.


Ing. Ladislava Souralová - Senior Marketing Specialist

foto 3


S p. Říhou spolupracuji již 6 let. Na začátku mi otevřel úplně nový pohled na mé finance a naučil mne o nich přemýšlet. Díky němu mám dnes stabilní finanční rezervu, smysluplné investiční portfolio a mířím k finanční nezávislosti. Oceňuji zejména jeho osobní přístup, spolehlivost a to, že se neustále vzdělává, aby mohl svým klientům poskytovat ty nejlepší služby.

Ing. Michal Kvídera - Head of Product engineering

foto 1


​Naše polupráce po 3 letech naplňuje má očekávání a poradenství od p. Steiningera mohu doporučit. Naslouchá a na základě klientovo základní představy a dle jeho životních potřeb mu ukáže vhodnou cestu ke zhodnocení finančních prostředků, nezavádí klienta tam kam nechce. Vše srozumitelně vysvětlí a kompletně zajistí. Flexibilita a zpětná vazba, jak proces probíhá, je pro něho standardem. Dali jsme dohromady přesně na míru investiční plán zohledňující aktuální a dlouhodobé cíle a také nalezl způsob a vyhovující podmínky k získání investiční nemovitosti. V rámci pojištění dokázal najít individuální řešení dle potřeb a zdravotního stavu.

       

Ing. Pavel Šuchmann - Head of Sales

foto 1


​​Už jsem poznal hodně poradců, kteří byli ve skutečnosti spíše prodejci několika málo finančních produktů. ​Na p. Steiningerovi oceňuji, ​že opravdu poskytuje komplexní poradenství, umí dodat kvalifikovanou analýzu nebo doporučení, ale zároveň nic nevnucuje a rozhodnutí nechává na klientovi. Naše zatím zhruba čtyřletá spolupráce mi přinesla ušetřené peníze i čas a k tomu užitečné informace.

​