Jak pracujeme

Nejprve si zavoláme

Zavoláme si a probereme Vaše představy a očekávání. Zjistíme, zda se shodují s našimi možnostmi. Pokud ano a spolupráce bude dávat oboustraně smysl, domluvíme se na dalším společném postupu.

Analýza a stanovení cílů

Zmapujeme Vaši současnou situaci, finanční bilanci a rozložení majetku. Pomůžeme Vám si rozumně definovat Vaše stěžejní finanční cíle. Provedeme audit toho, jestli Vaše stávající smlouvy a nástroje odpovídají Vašim cílům.

Představení a doladění plánu

Připravíme Vám individuální návrh strategie a finančního plánu, který Vás bezpečně dovede k naplnění cílů. Společně vše doladíme, aby plán odpovídal Vašim představám.

Realizujeme plán

Pokud budete chtít, připravíme Vám konkrétní produktová doporučení a zajistíme otevření investičního účtu. Případně úpravu nebo sjednání potřebných smluv v oblasti investic, spoření, pojištění či hypoték a úvěrů.

Staráme se o Vaše investice

Pravidelně se setkáváme, abychom vyhodnotili, jak naplňujeme plán a aktualizovali ho. Dostáváte od nás relevantní informace, čímž Vám pomáháme dělat lepší investiční i jiná finanční rozhodnutí. Pomáháme Vám zvládat emoce v neklidných dobách a recesích na finančních trzích. Máte k dispozici naše produktové specialisty, pokud budete potřebovat s čímkoliv poradit. A hlavně! - Vy můžete v klidu spát, protože víte, že je o Vaše finance dobře postaráno.

Stáváte se rentiérem

Dosahujete finanční svobody a začínáte žít život rentiéra. Pomáháme Vám k tomu, abyste mohli bezpečně čerpat rentu a peníze Vám nikdy nedošly. Připravujeme mezigenerační transfer majetku a pomáháme Vám s nástrahami, které život rentiéra přináší.

Chcete pomoci se sestavením finančního plánu

Napište nám

Jaká investiční portfolia využíváme?

Nesnažíme se vymýšlet nové strategie, učíme se od těch nejlepších. Proto naše portfolia vychází z úspěšných a lety prověřených investičních strategií. Bezpečnost a prevence rizik je pro nás vždy na prvním místě, proto využíváme především investiční nástroje od největších světových správců aktiv.

Nemáme křišťálovou kouli a nečasujeme trh. Naše portfolia stavíme tak, aby fungovala jak v časech dobrých, tak i v časech zlých. Vždy dbáme na to, aby Vaše portfolio odpovídalo Vašemu plánu, rizikovému profilu i investičnímu horizontu a dovedlo Vás tak bezpečně k Vašim cílům.

Konzervativní
​portfolio


5,29%

Průměrný roční výnos

Je vhodné především jako část portfolia pro financování střednědobých finančních cílů, případně ho lze využít v kombinaci s akciovým portfoliem, aby výsledná kombinace odpovídala Vašim očekáváním, zkušenostem a rizikovému profilu.

Zjistit více

Permanentní
​portfolio


6,43%

Průměrný roční výnos

Hodí se pro investory, kteří hledají především klid a bezpečí. Chtějí portfolio, které je bude chránit v časech, kdy trhy padají a jsou ochotni pro menší kolísání svých investic obětovat pár procent výnosu.

Zjistit více

Nobelovo
​portfolio


8,20%

Průměrný roční výnos

Je vhodné pro investory, kteří chtějí ze svého portfolia čerpat rentu a potřebují výnos, který jim pravidelné čerpání nekonečné renty umožní. Portfolio oblíbené především mezi našimi rentiéry.


Zjistit více

Akciové
​portfolio


8,81%

Průměrný roční výnos

Portfolio je kvůli své vysoké volatilitě vhodné především pro investory s dlouhým investičním horizontem a vyšší tolerancí k riziku. Inspiruje se přístupem velkých investorů, například Warrenem Buffettem.

Zjistit více


Porovnání vývoje jednotlivých portfolií

Porovnání portfolií


​Níže se můžete podívat na vývoj jednotlivých modelových portfolií od roku 1994. Z grafu je jasně vidět, že vyšší výnos je spojen s vyšší volatilitou, kterou musí být investor ochotný akceptovat. Pro každého investora je dle jeho toleranci k riziku, zkušenostem, investičnímu horizontu a očekáváním vhodné jiné portfolio. Právě proto je důležité mít jasně definovaný finanční plán, abychom mohli zvolit takové portfolio, které právě Vás dokáže nejlépe dovést k Vašim cílům.

Pokud Vás zajímají podrobnější popisy jednotlivých portfolií a jejich konkrétní parametry, jako zhodnocení po odečtení inflace, nejlepší a nejhorší roky a maximální propady, najdete je v našich Modelových portfoliích.

Pokud Vás portfolia zaujala, zvažujete investici do některého z nich a rádi byste znali detailní informace, neváhejte se nám ozvat, rádi Vám pomůžeme s výběrem a nastavením vhodného portfolia pro splnění Vašich cílů.

Chcete pomoci s výběrem vhodného investičního portfolia?

Napište nám