Hypotéka & Refinancování

Chci si pořídit nový byt či dům

Přemýšlíte o pořízení vlastního bydlení, případně o koupi investiční nemovitosti? Pokud chcete pro financování použít hypotéku, tak si můžete porovnat na jaké úroky byste mohli v různých bankách dosáhnout. Získáte konkrétní představu o tom, kolik peněz budete při dnešních úrokových sazbách měsíčně splácet.

Zadejte cenu nemovitosti a částku, kterou chcete financovat hypotečním úvěrem. Poté už jen vyberete dobu po kterou chcete hypotéku splácet. Když budete chtít probrat víc detailů, nechte nám na sebe svůj kontakt a do druhého dne se Vám ozve náš hypoteční specialista a proberete společně možná řešení.

Končí mi fixace hypotéky

Blíží se termín fixace Vaší hypotéky? Je rozumné si dopředu spočítat, jak se Vám změní výše měsíční splátky a jaké podmínky jsou dnes na trhu dosažitelné. Buď Vám to může pomoci při jednání o sazbě se stávající bankou, nebo můžeme probrat, zda by dávalo smysl hypotéku refinancovat jinam.

Zadejte cenu nemovitosti, Vaši aktuální splátku hypotéky a úrokovou sazbu. Vyberte původní splatnost úvěru a dobu po kterou již úvěr splácíte. Následně zjistíte o kolik se může změnit Vaše měsíční splátka. Pokud budete chtít, nechte nám na sebe kontakt. Umíme pomoct s refixováním sazby u stávající banky i refinancování úvěru jinam.