E-book ke stažení

Děkujeme za Váš zájem,


níže máte slíbený E-book s praktickými radami, jak si sestavit svůj finanční plán, na co nezapomenout a na jaké zásadní chyby si dát pozor. Dle tohoto návodu byste měli být schopni si na základní úrovni zauditovat své aktuální portfolio a upravit ho tak, aby směřovalo k naplnění Vašich zásadních finančních cílů. Následně byste měli být schopni toto portfolio servisovat a upravovat dle změn Vašich plánů, finanční situace a aktuálních podmínek na finačních trzích.

Pokud tohle celé dělat nechcete a nemáte chuť ani čas řešit výběr vhodných investičních společností, bank a pojišťoven, stejně tak jako produktové detaily a správné nastavení vhodných fondů, spořících nástrojů, pojistných smluv, případně hypotéky nebo úvěru, tak se Vám nedivíme. Také si neměníme olej a pneumatiky na svých autech sami, ale přenecháváme práci svému odborníkovi (servisákovi), který na to má letité know-how, zkušenosti, nástroje a zázemí.

Pokud chcete mít svého "servisáka" na finance, který se Vám o to všechno postará a Vy díky tomu budete mít čas na svou práci, rodinu a koníčky a zároveň klidnou hlavu, že Vaše finanční portfolio funguje tak jak má a vede ke splnění Vašich finačních cílů, napište nám a vyzkoušejte servis od profíků.

Zde si stáhněte e-book v PDF

e-book